Masakatsu Chyiyojo, kunoiči

Fotografie Masakatsu Chyiyojo v Londýně. Tato japonská dáma přicestovala z Jokohamy teprve nedávno, přesto se projevila jako obratná obchodnice a začala (skrze prostředníky) skupovat majetek a investovat na burze. Má podle všeho velmi dobré informace a není ostýchavá používat podpásové metody i sprosté vydírání. Nikdo ze zdejších finančních žraloků se jí nemůže dostat na kobylku a dva z těch, kteří se o to pokusili, našli mrtvé.

Nikdo v Anglii totiž netuší, že tato dáma je skvěle vycvičená kunoiči, tedy ženská obdoba ninji. Od mládí byla trénována v tomto tajném řemesle a je dokonalou sběračkou informací, svůdnicí a je-li třeba, pak vražedkyní. Kunoiči jsou nejlepší v užívání převleků a v Japonsku může působit jako herečka, prostitutka nebo gejša bez jakýchkoli problémů. To jí dovolovalo bez obav cestovat a dostat se bez zábran blíže svým cílům. Když je třeba, kunoiči ovládají zabíjení předměty, které vypadají jako běžné denní potřeby. Chyiyojinou specialitou je svést svůj cíl a poté, co nedává pozor, mu do páteře bodnout ostrou jehlici do vlasů. Kromě malé ranky, kterou policisté většinou přehlédnou, vypadá člověk, jako kdyby zemřel z běžných příčin. V jejím vějíři jsou dovedně všity ostré čepele a může se tak stát smrtící zbraní v obraně.

„Madame Masakatsu“ bohužel zjistila, že v Londýně je se svým orientálním vzezřením všude nápadná, její převleky jsou tak mnohem preciznější a musí jim věnovat velkou pozornost. Díky svému nadání získává tajné informace o trzích a záměrech jednotlivých společností, které ihned využívá na trhu, kde vydělává na svých znalostech.

Kunoiči v Londýně

This entry was posted in Střípky. Bookmark the permalink.